Güneş Fidancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

Güneş Fidancılık San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup çeşitli konularda ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. Güneş Fidancılık Ticaret ve San. LTD. ŞTİ. olarak öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Firmamız; fidan üretimi, fidan satışı, büyükbaş, küçükbaş, kanatlı hayvan yemleri ve nakliye işleri yapmaktadır. Firma olarak "Fidancılık" sektöründe fidan üretimi ve satışı ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere hizmet vermekteyiz. Yılların kazandırmış olduğu bilgi ve tecrübe ile her yıl fidan üretimini ve satışlarımızı arttırarak bir çok müşteriye ulaşmış olup Türkiye içinde bir çok büyük kapama fidan bahçeleri kurmuş bulunmaktayız. Fidanlarımız tarım ve köy işleri bakanlığı tarafından onaylı ve sertifikalıdır.

Balıkesir ili Bandırma ilçesinde "en kaliteli ceviz fidanı yetiştiricisi" diye sorduğunuzda;
bütün parmaklar bizi işaret edecektir.

Misyonumuz

Üretimini yaptığımız fidanlarla müşterilerimizin kurduğu bahçelerde yüksek kalite ve yüksek verimi elde etmelerini sağlamak en büyük hedefimizdir. Fidanlarımız hastalıklardan arınmış olarak sağlıklı, en kaliteli, %100 cinsine doğru, en yüksek verimli aşılı sertifikalı ceviz fidanı üreterek müşterilerimize birinci elden en uygun fiyata ulaşmaktadır.

Firmamız sektörün getirdiği yenilik ve prosedürleri güncel olarak takip etmektedir.Fidan üreticileri alt birliği(FÜAB) Bandırma ticaret borsası, Bandırma ticaret odası, Tohum dağıtıcıları alt birliği(TODAB) başta olmak üzere sektörle ilgili tüm resmi kurum ve kuruluşları üyeledir.

  • * Bulunduğunuz bölgeye en uygun fidanı seçmenizde yardımcı oluyoruz.
  • * Fidanlarımız kendi üretimimiz olduğundan fiyatlarımız uygundur.
  • * Devlet desteklemesi almanız için gereken evrakları sizin için hazırlıyoruz.
  • * Fidan siparişlerinizi özenle paketleyerek kargo veya kendi araçlarımızla size en çok uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz.
  • * Fidanlarınızı dikerken size yardımcı oluyoruz ve ileride en iyi verimi alabilmenizi sağlıyoruz.

Danışın yardımcı olalım. Bize istediğiniz zaman telefon ile ulaşabilirsiniz. Satış sonrası destek veriyoruz. Gösterdiğimiz özen ve ilgi açısından tercih edilme imkanımız yüksek olduğunu belirterek Güneş Fidancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi olarak tüm meslek grubumuz ve müşterilerimize saygılarımızı sunarız.